Sektörde 20. yılımız!

Kamera sistemlerinin caydırıcılık ve takip konularındaki yararları bilinmektedir. Buna ek olarak iş yerlerinde personel ve müşteri denetimi sağlamaktadır. Evlerde ise mobil uygulamalarla evin kontrolünü yapmanızı sağlar. Görüntülerin kayıt cihazları ile kaydedilmesi de özellikle iş yerlerinde birçok sorunu çözüme ulaştırmada yardımcı olur. 

Aynı zamanda alarm sistemi kameralı seçenekleri de mümkündür. Bu sistemde görüntünün kayıt halinde olması dışında tehlike anında alarm sistemi devreye girerek, görüntüleri emniyet birimlerine iletir ve kısa süre içerisinde olay yerine müdahale edilmesini sağlar. Yapılan sisteme göre aynı durumda telefonunuza bildirim gelmesi de mümkündür. 

Alarm ve kamera sistemine dair aradığınız her şeyi Kayseri Alfa Güvenlik Sistemleri bünyesinde bulabilirsiniz. Ev alarm ve kamera sistemleri, iş yeri alarm ve kamera sistemleri ile siz de kendi alanlarınızı kaleye çevirebilirsiniz. Her an evinizi ya da iş yerinizi izleyebileceğiniz mobil uygulamalar ile kontrolü daima elinizde tutabilirsiniz. Olası hırsızlık durumlarında alarm sisteminin emniyeti harekete geçirmesini ve size haber vermesini sağlayabilirsiniz. 

WhatsApp İle İletişim